burc

08.11.2013 BURÇ YORUMU

08.11.2013 BURÇ YORUMU

Koç Burcu

Bugünlerde bir ziyaretle ilgili çevrenizde biraz hoşnutsuzluklar olacak. Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir.

Boğa Burcu

Zamanınızı alan veya sizi boş işlerle oyalayan kişiler olabilir. Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. Maddi konularda alacağınız kararların sizin kadar başkalarını da etkileyebileceği bir gün. Tarafsız ve ileri görüşlü yaklaşımlarınız her konuda istikrarlı olmanıza yardımcı oluyor.

İkizler Burcu

Sosyal ilişkiler ve etkinlikler için tam gününüzdesiniz. Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz.

Yengeç Burcu

Sevgilinize olan duygularınızı yansıtırken büyük beklentiler içine girmeyin. Para probleminiz yok ama geçmişteki bonkörlüğünüzü yapabilecek koşullarınız da yok. Siz de bunun farkındasınız. Yine de zaman zaman bütçenizi aşacak harcamalardan kaçınmıyorsunuz.

Aslan Burcu

Evdeki ilişkilerde bazı soğukluklar yaşanabilir bugünlerde. Bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklardan sonra her şey temize çıkacak ve rahatlayacaksınız fakat önce zorluk çekeceksiniz. Sinir gerilimleriniz çok fazla olabilir.

Başak Burcu

Kötü niyetli kişilerin dedikoduları sevgilinizle aranızı bozacak. İş yaşamındaki hareketliliğiniz ve işinize olan sevginiz sayesinde iş yerinde aranılan ve sevilen bir insan oldunuz. İnsanlar sizinle birlikte çalışmaktan zevk alıyorlar.

Terazi Burcu

Kazanmak için oynamalısınız. Kendi hayatınızı kendiniz yönetmeniz öz güven duygunuzu artırıyor. Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. İmajınız parıldıyor!

Akrep Burcu

Olaylara duygusal bir derinlikte bakmak isterken, çalışmalarınızı bu yönde yoğunlaştıracaksınız.Eğilimlerinizi, planlarınızı, hedeflerinizi veya asıl niyetlerinizi paylaşırsanız uzun zamanlı bir hayalinizi gerçekleştirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Yay Burcu

Meraklı yapınız sizi istemediğiniz sorunlarla karşı karşıya bırakıyor. Bazen, fazla konuşmak sizin için olumsuz şartları doğurabiliyor. Hissettiklerini kendinize saklayın. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Oğlak Burcu

Gelişen olaylar sizi karşılıklı ilişkilerinizde güven arayışına itiyor. Para konularında son günlerde çok kontrolsüz davranmaya başladınız. Gereksiz harcamalar yaparak bütçenizi aşıyorsunuz. Bunun farkına varın ve harcamalarınızı biraz da olsa kısın.

Kova Burcu

İşte yeni bir görev ya da daha fazla çalışmanızı gerektirecek yeni bir proje almanız bekleniyor. Aşk hayatında hak ettiğiniz mutluluğu yakalamak için anlayışlı davranmanız gerekiyor. Parasal durumunuzu tekrar gözden geçirmeli ve harcamalarınızı biraz kısıtlamalısınız.

Balık Burcu

Özellikle parasal konulara yönelik isteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz. Birlikte iş yaptığınız kişilerin organizasyon yetenekleri sayesinde, başarı olasılığınız artıyor. Sevgilinizin bazı şikayetleri size dış kaynaklı geliyor. Yaşadığınız sorunlar motivasyonunuzu etkiliyor.

MAGAZİN HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>