burclar-3

GÜNÜN BURÇ YORUMU

Koç Burcu

Arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalarda bazı sürtüşmeler söz konusu.Belli bir karar almadan önce iyice düşünmeli, kendinizi iyi hissettiğinizden emin olmalısınız. Aşk hayatınızı hareketlendirmek için fırsatlarla dolu bir gün. Sizi mutlu edecek sürprizlerle karşılaşırsanız şaşırmayın.

Boğa Burcu

Mesleki anlamda sezgilerinizi ustaca kullandığınız için, çevrenizden takdir alıyorsunuz. Evde eski ve aslında işinize yaramayan eşyalarınızdan kurtulma çalışması yapabilirsiniz bugün. “ Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

İkizler Burcu

Aslan burcundaki Ay’ın sabah ve akşam saatlerindeki olumsuz açıları ufak tefek gerilimler yaratsa da, öğle sonrası saatlerde yeniliklere ve değişik aktivite veya kişilerle zaman geçirmeye müsait bir gündeyiz. Yol planlarınız son anda alacağınız davetler veya arkadaş organizasyonları sebebiyle tamamen değişebilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Hayattan zevk almanızı sağlayacak aktivitelere zaman ayırmalı, alışılmadık işlerle vakit geçirmelisiniz. Kartınız Güneş… Azimli ve girişken tavırlarınız hayatınıza şans getirecek. Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz.

Aslan Burcu

Özel bir problemin asıl nedenlerini bulmanız gerekebilir. Eşinizde üstün nitelik aradığınız için, bugün kişisel ilişkilerinizde önemli adımlar atabilirsiniz.Yaşadığınız gönül kırgınlığı sizi fazlasıyla üzüyor. Aşk hayatınız günün gidişatı üzerinde etkili olabilir.

Başak Burcu

Problem yaşayan akraba veya arkadaşlarınıza yardım ederek imajınızı güçlendirebilirsiniz. Bugün pozitif olmaya devam. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin değişen fikirlerinden rahatsız olduğunuzu karşı tarafa belirtmelisiniz. Akışın yönü ve hızı her an değişebilir unutmayın.

Terazi Burcu

Aslan burcundaki Ay’ın sabah ve akşam saatlerindeki olumsuz açıları ufak tefek gerilimler yaratsa da, öğle sonrası saatlerde yeniliklere ve değişik aktivite veya kişilerle zaman geçirmeye müsait bir gündeyiz. Evinizle ilgili değişimler söz konusu olabilir. Satın alma duygunuzun yoğun olduğu bir gün ve evinizle ilgili eşya alımı olacak.

Akrep Burcu

Bugün, aile ve yakınlarınızla ortak kararlar alabilirsiniz.Birlikte daha fazla zaman geçirmek istediğiniz kişilere vereceğiniz sözler bağlılığınızı göstermeniz için fırsat yaratabilir.İş yaşamınızda bazı elektriklenmeler yaşanabilir bugünlerde.

Yay Burcu

Özel hayatınızda veya kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhen size iyi gelebilir.Kalıcı ve uzun vadeli planlar yapmak için pek elverişli bir gün değil. Arzularınız bugün gerçekleşecek ve işinizde atılım yapacaksınız. Mali sorunlarınızı düzene koymaya başladınız.

Oğlak Burcu

Plüton burcunuzda , enerji gücünüzü yükseltiyor.Harcamalarınızda özellikle evin ihtiyaçları konusunda tedbirli davranmaya çalışın. Karşı cinsle aranızda oldukça olumsuz bir gün yaşanabilir. Canınızı sıkan kişi ile karşı karşıya kalmanız güç olacak.

Kova Burcu

Bugün, sezgilerinizi doğru kullanmalı ve düşüncelerinizde farklı konularda yoğunlaştırmalısınız. Olan biteni öğrenmek için daha fazla zaman ayırmalısınız. Sizi zorlayan veya üzerinizde baskı kurmaya çalışan kişiler olabilir. Sizi biraz serbest bırakacak bir eşiniz varsa bugün keyfiniz katlanacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Balık Burcu

Burcunuzda geri giden Neptün, olumlu ve olumsuz yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Planlarınızı uygulamaktan vazgeçmemelisiniz, ama sizi eğlendiren ve rahatlatan şeylere zaman ayırmanızda fayda var.Kendinize biraz özgür zaman bırakmaya çalışın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>